Roze antistatische luchtkussenfolie en rol
Thuis » Luchtkussenfolie » Luchtkussenfolie » Roze antistatische luchtkussenfolie en rol
We zijn verheugd om onze Pink Anti-Static Air Pillow Film te introduceren, die demping, opvulling en wikkeling biedt met afmetingen van 200mm x 150mm (500m rol in het bijzonder). Deze lichtgewicht oplossing verwijdert statische elektriciteit effectief en garandeert maximale bescherming.
Productparameters
| Productserie | Luchtkussen |
|---|---|
| Materiaal | LDPE(ANTISTATISCH) |
| Maat | 200mmX150mm |
| Meters/Rol | 500m/rol of op maat |
| Enkele dikte(um) | 30um of op maat gemaakt |
| Pakket | 2 rollen/doos |
| Grootte/doos | 375x185x210mm |
| Logo | Aanvaardbaar |
Doorlooptijden
| Locatie | Methode | Productie | Vracht |
|---|---|---|---|
| Azië | Lucht | 1 - 3 weken | 3 - 10 dagen |
| Azië | Zee | 1 - 3 weken | 3 - 6 weken |











