HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 200mm x 200mm, 500m
Thuis » Luchtkussenfolie » Luchtkussenfolie » HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 200mm x 200mm, 500m
Met Air Pillow-200×200 kunt u met het grootste gemak inpakken wat u maar wilt. Dit wonder is gemaakt van hoogwaardig, milieuvriendelijk plastic en is zeer aanpasbaar.
Productparameters
| Productserie | Luchtkussen |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Maat | 200mmX200mm |
| Meters/Rol | 500m/rol of op maat |
| Enkele dikte(um) | 20um of op maat gemaakt |
| Pakket | 2 rollen/doos |
| Grootte/doos | 375x185x210mm |
| Logo | Aanvaardbaar |
Doorlooptijden
| Locatie | Methode | Productie | Vracht |
|---|---|---|---|
| Azië | Lucht | 1 - 3 weken | 3 - 10 dagen |
| Azië | Zee | 1 - 3 weken | 3 - 6 weken |











