HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 200mm x 100mm, 300m
Thuis » Luchtkussenfolie » Luchtkussenfolie » HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 200mm x 100mm, 300m
Xuanwang's HDPE Air Pillow Film & Roll is gemaakt van sterk, recyclebaar HDPE. De film is perfect geschikt voor beschermende verpakkingen, het opvullen van holtes, het dempen van trillingen en meer.
Productparameters
| Productserie | Luchtkussen |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Maat | 200mmX100mm |
| Meters/Rol | 300m/rol of op maat gemaakt |
| Enkele dikte(um) | 20um of op maat gemaakt |
| Pakket | 4 rollen/doos |
| Grootte/doos | 300x150x410mm |
| Logo | Aanvaardbaar |
Doorlooptijden
| Locatie | Methode | Productie | Vracht |
|---|---|---|---|
| Azië | Lucht | 1 - 3 weken | 3 - 10 dagen |
| Azië | Zee | 1 - 3 weken | 3 - 6 weken |











