HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 250mm x 100mm, 500m
Thuis » Luchtkussenfolie » Luchtkussenfolie » HDPE Luchtkussenfolie & Rol, 250mm x 100mm, 500m
Wij presenteren u HDPE Air Pillow Film & Roll, 250mm x 100mm, 500m. Het is een verpakking met een groot volume, een laag gewicht, kosteneffectieve, veelzijdige verpakking die aan de meeste verwachtingen voldoet.
Productparameters
| Productserie | Luchtkussen |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Maat | 250mmX100mm |
| Meters/Rol | 500m/rol of op maat |
| Enkele dikte(um) | 20um of op maat gemaakt |
| Pakket | 2 rollen/doos |
| Grootte/doos | 375x185x260mm |
| Logo | Aanvaardbaar |
Doorlooptijden
| Locatie | Methode | Productie | Vracht |
|---|---|---|---|
| Azië | Lucht | 1 - 3 weken | 3 - 10 dagen |
| Azië | Zee | 1 - 3 weken | 3 - 6 weken |











