PLA-luchtkussenfolie en -rol, 200 mm x 100 mm, 500 m
Thuis » Luchtkussenfolie » Luchtkussenfolie » PLA-luchtkussenfolie en -rol, 200 mm x 100 mm, 500 m
Xuanwang's PLA Air Pillow Film And Roll -200 x 100 mm, 500 m is een superieure verpakkingsoplossing die milieuvriendelijk, eenvoudig en duurzaam is. Het is het meest geschikt in de e-commerce-industrie voor het verpakken van kwetsbare artikelen, isolatie en meer.
Productparameters
| Productserie | Luchtkussen |
|---|---|
| Materiaal | PLA (biologisch afbreekbaar) |
| Maat | 200mmX100mm |
| Meters/Rol | 500m/rol of op maat |
| Enkele dikte(um) | 25um of op maat gemaakt |
| Pakket | 2 rollen/doos |
| Grootte/doos | 375x185x210mm |
| Logo | Aanvaardbaar |
Doorlooptijden
| Locatie | Methode | Productie | Vracht |
|---|---|---|---|
| Azië | Lucht | 1 - 3 weken | 3 - 10 dagen |
| Azië | Zee | 1 - 3 weken | 3 - 6 weken |











